Gizlilik

Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek,
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

Kişisel bilgilere sadece yetkili Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU erişebilir. Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak hastaları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU'nun Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.